گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب | طرح لایه باز | کارت ویزیت | تراکت | دانلود طرح | طرح psd

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

دسته بندی ها

پنل کاربری

توجه : کاربران محترمی که فقط می خواهند از گرافیک یاب خرید نمایند نیازی به ثبت نام ندارند ، از همان بخش خرید که در صفحه محصول موجود است قدم به قدم راهنمایی خواهند شد .
طراحان محترمی که به تازگی عضو سایت گرافیک یاب شده اند و می خواهند به عنوان ” فروشنده ” در گرافیک یاب فعالیت نمایند  :
لطفا قبل از اضافه کردن محصول ، به منظور رعایت استاندارد های گرافیک یاب و تسریع در روند تایید طرح هایتان ، حتما نوشته های  ” روش فعالیت و آپلود محصول در گرافیک یاب ” و   ” محتویات فایل زیپ ارسالی به گرافیک یاب ”   را با دقت مطالعه فرمایید / با سپاس تیم مدیریتی گرافیک یاب

عضویت
نام نمایشی، نامی است که به جای نام و نام خانوادگی شما در گرافیک یاب نشان داده خواهد شد، در صورتی که دوست دارید نام نمایشی شما همان نام و نام خانوادگی باشد آن را اینجا بنویسید.، حتما با حروف لاتین باشد.
تاریخ تولد خود را به میلادی وارد نمایید، برای این کار می توانید از ابزارهای تبدیل تاریخ شمسی به میلادی مانند time.ir استفاده نمایید.
لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید. (مثال: ۰۹۰۲۸۴۸۱۷۴۰)
مثال : طراح گرافیک ، متخصص کار با فتوشاپ و ...
در این بخش حتما بیوگرافی خوبی که نشانگر تخصص و تجربه کاری تان باشد ذکر کنید چرا که از این طریق مشتریان می توانند مستقیما با شما در ارتباط باشند و شناخت مشتریان از رزومه شما ، تاثیر مستقیمی بر فروش آثارتان خواهد داشت .
حتما نامی برای صفحه فروشگاه خود در نظر بگیرید ، فروشگاه بی نام جالب نیست.
شماره ۱۲ رقمی کارت خود را بدون خط تیره ( - ) و فاصله وارد نمایید / حساب بانکی کارت بایستی حتما با نام و نام خانوادگی که ثبت کرده اید مطابقت داشته باشد.

جهت مشاهده خریدهایتان از گرافیک یاب از ابتدا تا کنون بر روی ( تاریخچه خریدها) کلیک نمایید ، در صورتی مایل به تبلیغ فروشگاه و یا آثار خود در گرافیک یاب هستید ( اینجا ) را کلیک نمایید.

در گرافیک یاب با فروش طرح های خود راحت کسب درآمد کنید.