با درود و احترام، موقتا فروش فایل در سایت بسته شده. در صورت نیاز ضروری به فایل طرح، لطفا با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید
گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب | طرح لایه باز | کارت ویزیت | تراکت | دانلود طرح | طرح psd

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

دسته بندی ها

سفارش طراحی

جهت ثبت سفارش از طریق تلگرام با تیم طراحی ما در ارتباط باشید.

هتل بانه

دوستان عزیز ، به شکرانه ایزد منان سایت ” گرافیک یاب ” هم اکنون جزو سایت های محبوب کاربران شده و همه روزه فایل های آن دانلود و خریداری می شود ، به علت متنوع بودن فایل های گرافیکی و ستایل آنها ، متاسفانه تا کنون نتوانسته ایم تمامی نیاز های کاربران را فراهم و عرضه نماییم ، بدینوسیله از تمامی شما دوستان و همراهان گرامی که به صورت منظم از فایل های گرافیک یاب بهره می برید ، درخواست می شود خواسته های خود را از طریق بخش سفارش طراحی اعلام نمایید تا در اسرع وقت تیم طراحی ” گرافیک یاب ” سفارش طراحی شما را پیگیری و با شما تماس حاصل نمایند ، لازم به ذکر است سفارش طراحی به دو شیوه زیر انجام می شود:

سفارشات عمومی: سفارش شما به صورت عمومی طراحی می شود  و در گرافیک یاب با قیمت مناسب جهت فروش منتشر خواهد شد. بدیهی است شما هم مانند سایر کاربران می توانید آن را با قیمت مناسب از فروشگاه ” گرافیک یاب ” خریداری و دانلود نمایید .

سفارشات اختصاصی: سفارش طراحی شما به صورت اختصاصی و با آیتم های حرفه ای مورد نظر شما ، منحصرا برای جنابعالی طراحی می شود . با ارسال سفارش ،تعرفه طراحی را خدمتتان ارسال خواهیم کرد و طرح نهایی هم به ایمیل شما ارسال می شود. (طرح اختصاصی به هیچ وجه در سایت گرافیک یاب و یا هر جای دیگر منتشر نخواهد شد و حق استفاده برای مشتری و حق کپی رایت برای طراح ” گرافیک یاب ” محفوظ است ، لازم به ذکر است که: طرح به صورت لایه باز ارسال نخواهد شد. )

telegram