با درود و احترام، موقتا فروش فایل در سایت بسته شده. در صورت نیاز ضروری به فایل طرح، لطفا با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید
گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب | طرح لایه باز | کارت ویزیت | تراکت | دانلود طرح | طرح psd

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

دسته بندی ها

کارت ویزیت لایه باز موسسه فرهنگی طهورا

کارت ویزیت لایه باز موسسه فرهنگی طهورا

کارت ویزیت لایه باز موسسه فرهنگی طهورا با طراحی بسیار شیک و لوکس برای شما عزیزان طراحی شده است. این طرح کاملا لایه باز بوده و شما به راحتی می توانید با نرم افزار فتو شاپ متون و رنگبندی آن را تغییر دهید. فونت های مورد استفاده در داخل بسته موجود می باشند.

کارت ویزیت لایه باز موسسه فرهنگی طهورا با طراحی بسیار زیبا والبته بروز است این طرح دارای استاندارد طراحی بخصوص در زمینه های فرهنگی است علاوه بر آن شما میتوانید از آن(کارت ویزیت لایه باز موسسه فرهنگی طهورا) برای سایر حوزه های فعالیت فرهنگی ورزشی علمی موسسه های خیریه نیز استفاده کنید این لوح سپاس طرحی ایده آل برای موسسات فرهنگی و… است زیرا امروزه طرح هایی که در اوج سادگی شیک و بروز هستند مورد استقبال قرار میگیرد همانا سادگی و یکدست بودن رنگبندی آن به هزینه چاپ شما کمک میکند و باعث می شود شما هزینه زیادی برای چاپ این طرح پرداخت نکنید علاوه بر صرفه جویی در هزینه چاپ شما با ویرایش کردن این طرح لوح سپاس به راحتی میتوانید چندین بار آن را مورد استفاده قرار دهید و در هزینه خرید آن نیز صرفه جویی کنید.

توجه کنید که طرح های بسیار پیچیده دیگر مورد استقبال نیست علاوه بر آن با سادگی طراحی لوح سپاس ما به فکر هزینه های آن بودیم و علاوه بر اینکه شما میتوانید آن را ویرایش کنیدباعث میشود شما هزینه زیادی را متحمل نشوید و هدف ما نیز راحتی خریداران گرامی که شما هستید است.

این طرح ساده میتواند بسیار مورد استقبال شما عزیزان باشد زیرا این طرح رنگبندی آن بطوری طراحی شده که چشم هر بیننده ای را جذب میکند اگرچه ساده است اما سادگی آن زیبایی بخصوصی به طرح داده است که میتوانید براحتی این زیبایی را در طراحی ببینید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 14 =

پشتیبانی این محصول

کاربر ارجمند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده سازنده محصولات می باشد که ممکن است از طریق تیکتینگ ، ایمیل ، تماس تلفنی یا … ارایه گردد بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده گرافیک یاب نمی باشد هر چند تمام سعی ما در پذیرفتن محصول هایی است که استاندارد های لازم را داشته و در تست های فنی گرافیک یاب دارای امتیازات بالا باشند .

بعد از خرید این محصول اطلاعات تماس فروشنده برای شما نمایش داده خواهد شد

محصولات دیگر از همین فروشنده :