کارت ویزیت شیک کافه گراف"/>

کارت ویزیت شیک کافه گراف

کارت ویزیت کافه گراف یک کارت ویزیت است که محیط را خیلی شلوغ نمی کند بلکه محیطی هم ندارد که خالی باشد با عکس هایی بکار رفته اند که اشتهای فروشنده را بالا می برد از جمله خود من، کارت ویزیت گراف با بکار گیری جمله ای می توان فروشنده ی شما را با کافی شاپ خودتان جلب کند (کافی شاپ گراف یکی از کافی شاپ های مدرن است) که به این معنا است که فضای کافی شاپ شما بسیار فضای خوب و دلنشینی است و با بقیه کافی شاپ ها متفاوت است با عکسی که در روی کارت ویزیت گذاشته ام عکس قهوه است که به معنای داشتن قهوه های خوبی که در کافی شاپ شما است گذاشته ام.

درون زیپ فایل لایه باز طرح و عکس و فونت قرار دارد تا بیشترین بهره را از طرح داشته باشید.

فونت: فونت های به کار رفته در این طرح وجود دارد و با نصب آن بدون هیچ مشکلی از این فونت را استفاده کنید.

عکس: عکس های گرفته شده از طرح است که خریدار بدون باز کردن فتوشاپ طرح را ببیند و حجمش هم کم تر و جابه جا کردن هم آسان تر است.

فایل لایه باز: به فایلی گفته می شود که طرح را ویرایش می کنید مانند آدرس، تلفن همراه، نام شرکت و یا مغازه تام دیگر لایه باز به انگلیسی می گویند psd تام لایه های طرح مرتب شده و نام گزاری کرده ام و هیچ چیزی را غیر قابل تغییر دادن نگذاشتم درون فایل با ترتیب لایه ها چیده شده است پس از شما خریدار خواهش می کنم که به لایه ها دست نزنند تا ترتیب حفظ شود.

این طرح که بسیار شیک و زیباست و تا می توانستم از عکس های خوب لایه های مرتب و بدون رمز استفاده کرده ام تا شما از طرح من خوشتان آمده باشد.

شایان جعفری(graph)

 

0

شایان جعفری هستم و بیش از یک سال است به گرافیک علاقه مند شده ام و اکنون در دفتر گرافیک یاب در حال یادگیری و پیشرفت هستم. منتظر طرح های بیشتر و بهتر از من باشید.

توسط
تومان