با درود و احترام، موقتا فروش فایل در سایت بسته شده. در صورت نیاز ضروری به فایل طرح، لطفا با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید
گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب | طرح لایه باز | کارت ویزیت | تراکت | دانلود طرح | طرح psd

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

دسته بندی ها

کارت ویزیت تجارت و بازرگانی بیزنیز ویر

کارت ویزیت تجارت و بازرگانی بیزنیز ویر

کارت ویزیت بیزینز ویر برای کسانی است که تعداد زیادی کارمند دارند و می خواهند یک کارت شناسایی خوب برای کارمندانشان داشته باشند. من می توانم آن نفری باشم که کارت شناسایی خوبی برای شما طراحی کنم.و با قابلیت های همچو نام کاربر در کجا کار می کند به همراه عکس آن فرد و آدرس شرکت است.

وقتی که طرح را رایگان خرید می کنید وارد فایل زیپ می شوید که قفل نمی باشد پس در این نظر خیالتون راحت باشد و این طرح دارای فایل لایه باز و عکس خود محصول و فونت می باشد.

فونت: فونت های به کار رفته در این طرح وجود دارد و با نصب آن بدون هیچ مشکلی از این فونت را استفاده کنید.

عکس: عکس های گرفته شده از طرح است که خریدار بدون باز کردن فتوشاپ طرح را ببیند و حجمش هم کم تر و جابه جا کردن هم آسان تر است.

فایل لایه باز: به فایلی گفته می شود که طرح را ویرایش می کنید مانند آدرس، تلفن همراه، نام شرکت و یا مغازه تام دیگر لایه باز به انگلیسی می گویند psd تام لایه های طرح مرتب شده و نام گزاری کرده ام و هیچ چیزی را غیر قابل تغییر دادن نگذاشتم درون فایل با ترتیب لایه ها چیده شده است پس از شما خریدار خواهش می کنم که به لایه ها دست نزنند تا ترتیب حفظ شود.

روش نصب فونت خیلی راحت است فقط لازم است که روی فونت کلیک راست و روی گزینه ی font windows viewerکلیک کنی تا باز کند روی گزینه بالا علامتی به نام install کلیک کنید یا راه ساده تر این است که فونت را بکشید و روی controll panell کلیک کنید و نصب می شود که اغلب این روش کار نمی کند.

من تمام راهکار هایی که لازم باشد برای شما گفته ام تا بیشترین بهره را داشته باشد برای شما باتشکر.

شایان جعفری(graph)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − سه =

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

پشتیبانی این محصول

کاربر ارجمند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده سازنده محصولات می باشد که ممکن است از طریق تیکتینگ ، ایمیل ، تماس تلفنی یا … ارایه گردد بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده گرافیک یاب نمی باشد هر چند تمام سعی ما در پذیرفتن محصول هایی است که استاندارد های لازم را داشته و در تست های فنی گرافیک یاب دارای امتیازات بالا باشند .

بعد از خرید این محصول اطلاعات تماس فروشنده برای شما نمایش داده خواهد شد