گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب | طرح لایه باز | کارت ویزیت | تراکت | دانلود طرح | طرح psd

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

دسته بندی ها

پکیج کامل وکتور لایه باز آیکون های کریسمس

پکیج کامل وکتور لایه باز آیکون های کریسمس

واژه کریسمس (به انگلیسی: Christmas)، به معنای «مراسم عشای ربانی (مَس) در روز مسیح» در حدود سال ۱۰۵۰ میلادی به صورت واژه Christes maesse به معنی «جشن مسیح»، وارد زبان انگلیسی قدیم گردید.

کریسمس یا نوئل، جشنی است در آیین مسیحیت که به منظور گرامی‌داشت زادروز مسیح برگزار می‌شود. بسیاری از اعضای کلیسای کاتولیک روم و پیروان آیین پروتستان، کریسمس را در روز ۲۵ دسامبر جشن گرفته و بسیاری آنرا در شامگاه ۲۴ دسامبر نیز برگزار می‌کنند. و من آیکون مناسب کریسمس Christmas بصورت لایه باز ai را برای شما آماده کردیم. این پکیچ کوچک شامل ۲۸ آیکون با قابلیت ریسایز و تغییر پذیری است، آیکون های کریسمس شامل تصاویری از واجبات جشن نوئل است.

و همچنین تصاویری در اندازه های ۱۶*۱۶ ، ۲۴*۲۴ ، ۳۲*۳۲ ، ۴۸*۴۸ ، ۶۴*۶۴ ، ۹۶*۹۶ ، ۱۲۸*۱۲۸ ، ۱۹۲*۱۹۲ ، ۲۵۶*۲۵۶ ، ۵۱۲*۵۱۲ و همچنین فرمت svg که میتوانید از آن در سایت ها بدون افت کیفیت تصویر استفاده کنید.

package-icon-cristmas

سنتهای کریسمس دربرگیرنده نصب تصویر تولد مسیح، تزئین درخت کریسمس و تبادل هدیه و کارت تبریک و حضور بابانوئل در شب عید کریسمس است و محورهای این عید بر ترویج حسن نیت، بخشندگی، مهربانی و گردهمایی های خانوادگی استوار است.

برخی از اصطلاحات مربوط به کریسمس:

دوره کریسمس : زمانی است که با تولد مسیح اغاز می شود.

کیک کریسمس : کیک میوه ای که مرسوم است در کریسمس در بریتانیا می خورند. همچنین در کریسمس پودیندگی هم به نام پودینگ کریسمس تهیه می شود.

جوراب کریسمس :جوراب بلندی است که کودکان هنگامی که شب کریسمس به رخت خواب می روند آن را در اتاق می گذارند تا پر از هدیه شود.

درخت کریسمس : یک درخت طبیعی یا مصنوعی است که با روبان ها و چراغهای رنگی تزئین می شود و در کریسمس در خانه یا بیرون از خانه قرار داده می شود .

نوئل :اصطلاحی برای کریسمس است که به ویژه در سرودها و کارت ها مورد استفاده قرارمی گیرد.

بابانوئل:محافظ شاد وشوخ بچه ها است.

در این پکیج اکثر این آیکون ها در آن وجود دارد ( حتی بیشتر ).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 16 =

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − چهار =

پشتیبانی این محصول

کاربر ارجمند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده سازنده محصولات می باشد که ممکن است از طریق تیکتینگ ، ایمیل ، تماس تلفنی یا … ارایه گردد بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده گرافیک یاب نمی باشد هر چند تمام سعی ما در پذیرفتن محصول هایی است که استاندارد های لازم را داشته و در تست های فنی گرافیک یاب دارای امتیازات بالا باشند .

بعد از خرید این محصول اطلاعات تماس فروشنده برای شما نمایش داده خواهد شد