با درود و احترام، موقتا فروش فایل در سایت بسته شده. در صورت نیاز ضروری به فایل طرح، لطفا با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید
گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب | طرح لایه باز | کارت ویزیت | تراکت | دانلود طرح | طرح psd

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

دسته بندی ها

پمفلت یک صفحه ای کشت هیدروپونیک

پمفلت یک صفحه ای کشت هیدروپونیک

پمفلت یک صفحه ای کشت هیدروپونیک ، اندازه استاندارد و فرمت پی اس دی psd ، قابلیت چاپ ، بسیار ساده و کاربردی ، در این طرح از فونت های سری B و سری mj استفاده شده است. ( توجه : در سری فونت های mj برای نوشتن حرف ” ی ” از شیفت + ایکس استفاده نمایید.) شما می توانید به راحتی متون داخل طرح را ویرایش نمایید.

مزایای کشت با روش هیدرو پونیک :مصرف آب بسیارکم در حدود یک درصد نسبت به کشت سنتی ، عدم استفاده از کود و سم ، استفاده از حداقل زمان برای کشت بهینه ، تولید میوه و سبزی تازه در زمینهای خشک، سنگی، باتلاقی و زمینهایی که به هر دلیل غیر قابل کشت هستند ،کشت گیاهان علوفه ای بطور متوالی برای واحدهای کوچک دامداری ، کیفیت بهتر محصولات ، کاهش هزینه نیروی انسانی به علت حذف عملیاتی که به خاک مربوط ی شود ، سهولت کشت گیاهان زینتی آپارتمانی چه در منزل و چه در گلخانه به علت یکی شدن عمل آبیاری و کود دهی ، امکان کشت مداوم یک گیاه معین در یک زمین ثابت بدون اینکه احتیاج به آیش باشد.

معایب کشت هیدرو پونیک : هزینه سرمایه گذاری در روش آبکشت بیشتر از کشت گلخانه ای معمولی است. این هزینه اضافی به احداث حوضچه ها، کانالها و استفاده از پمپ مربوط می شود.،۲ هزینه برقی که مصرف به کار انداختن تاسیسات میشود بیشتر است ، ضرورت کمک گرفتن از تکنسینهایی که قادر به تهیه محلول غذایی ، تجزیه و ترکیب و بازسازی آن باشد و یا به جای آن هزینه تجزیه و ترکیب مواد در آزمایشگاه ، که در این صورت وجود آزمایشگاه در جوار تاسیسات آبکشت ضروری است چه اگر محلول مرتبا باید کنترل شود.

پمفلت یک صفحه ای کشت هیدروپونیک
پمفلت یک صفحه ای کشت هیدروپونیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 5 =

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + چهار =

پشتیبانی این محصول

کاربر ارجمند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده سازنده محصولات می باشد که ممکن است از طریق تیکتینگ ، ایمیل ، تماس تلفنی یا … ارایه گردد بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده گرافیک یاب نمی باشد هر چند تمام سعی ما در پذیرفتن محصول هایی است که استاندارد های لازم را داشته و در تست های فنی گرافیک یاب دارای امتیازات بالا باشند .

بعد از خرید این محصول اطلاعات تماس فروشنده برای شما نمایش داده خواهد شد