گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب ، مرجع فایل های گرافیکی

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

دسته بندی ها

لایه باز کارت ویزیت شرکتی

لایه باز کارت ویزیت شرکتی

لایه باز کارت ویزیت شرکتی با طراحی بسیار شیک و زیبا در اندازه ی استاندارد آماده برای چاپ می باشد. با استفاده از فونت B Yekan که در داخل بست موجود می باشد. شما می توانید از این طرح برای شرکتی که ثبت کرده اید یا هر کار و کاسبی دیگری استفاده کنید. حتی می توانید از طرح آن برای دیگر موضوعات استفاده نمایید.

طراحی شیک و لوکس این کارت ویزیت سبب متفاوت شدن آن می شود. اگر می خواهید که کارت ویزیت شیک و متفاوت داشته باشید، این طرح گزینه ی بسیار مناسبی برای شما خواهد بود. این کارت ویزیت طوری طراحی شده است که شما به راحتی قادر هستید که از آن به عنوان کارت شناسایی نیز استفاده کنید. ترکیب بندی این طرح بسیار زیبا بوده و حس حرفه ای بودن را به بیننده منتقل می کند. اگر دارای کاری هستید که کارت ویزیت خاص آن در اینترنت یافت نمی شود، می توانید از این کارت ویزیت ها استفاده کنید و موارد مورد نظر خود را در طرح آن جای دهید زیرا که این کارت ویزیت کاملا لایه باز بوده و شما به راحتی می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ آن را ویرایش نمایید.

امروزه همه ی ما از تاثیر بالقوه ی طراحی بر روی کاسبی های مختلف مطلع هستیم و دریافتیم که داشتن که طرح جذاب می تواند به رشد کارمان بسیار کمک کند. طراحی بر ذهن و روان انسان تاثیر می گذارد. ما نیز سعی بر این داریم که شما را در این امر مهم و ضروری یاری دهیم. این کارت ویزیت با طراحی شیک و لوکس خود هر بیننده ای را به خود جذب می کند. از دیگر مزایای این کارت ویزیت می توان به این نکته اشاره کرد که شما با یک بار خرید این محصول قادر خواهید بود که بار ها و بار ها از طرح آن برای موضوعات مختلف استفاده کنید و با یک تیر چند نشان بزنید!

لایه باز کارت ویزیت شرکتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی این محصول

کاربر ارجمند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده سازنده محصولات می باشد که ممکن است از طریق تیکتینگ ، ایمیل ، تماس تلفنی یا … ارایه گردد بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده گرافیک یاب نمی باشد هر چند تمام سعی ما در پذیرفتن محصول هایی است که استاندارد های لازم را داشته و در تست های فنی گرافیک یاب دارای امتیازات بالا باشند .

بعد از خرید این محصول اطلاعات تماس فروشنده برای شما نمایش داده خواهد شد