با درود و احترام، موقتا فروش فایل در سایت بسته شده. در صورت نیاز ضروری به فایل طرح، لطفا با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید
گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب | طرح لایه باز | کارت ویزیت | تراکت | دانلود طرح | طرح psd

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

دسته بندی ها

لایه باز کارت ویزیت شخصی استیکا

لایه باز کارت ویزیت شخصی استیکا

لایه باز کارت ویزیت شخصی استیکا ،  با تم سیاه رنگش و رنگ های روشن جلوه خاصی داده است و این طرح از فونت های جدید استفاده شده که درون فایل زیپ موجود است و به راحتی می توانید این فونت را نصب کنید و طرح تون را ایدیت کنید.

این طرح با استفاده از خطای دید این کارت ویزیت با دیگر کارت ویزیت ها فرق می کند و اگر کسی هم از فتوشاپ خوب بلد نیست من با گروه کردن لایه ها و جدا کردن قسمتی که بنظر می آید که حتما خریدار آن را تغییر می دهد.

گرافیک یاب یکی از بهترین سایت هایی است که من برای کسب درآمد ازش راضی هستم و باری دیدن طرح های دیگر یا دیدن فروش گله من لطفا اینجا کلیک کنید ئ از طرح های قبل من بازدید کنید و اگر از طرحی خوشتان آمد با ارزان ترین قیمت و کیفیت طراحی بالا برای شغل خود استفاده کنید و به سود و درآمد زیادی دست پیدا کنید.

این طرح از روزلیشن ۳۰۰ استفاده و و از فونت یکان-سوگند و سایفلان استفاده شده است , و از این طرح عکس هم موجود است که آیا فایل اشتباهی خرید کرده اید یا نه و این به خریداران کمک زیادی می کند امروز گرافیک یاب از نظر فروش مرز ۵۰۰۰ را رد می کند این باعث خوشنودی من و فروشندگان است.من تاحالا نزدیک ۵۳ طرح گذاشته ام و بیش از ۳۰ فروش داشته ام که از نظر من یک رکورد است و امیدوارم از طرح من خوشتان آمده و تا امید برای طرح ای حرفه ای تر و زیبا تر شود و مشتری هامو راضی نگهدارم درحال حاضر من درحال رقابت با فروشندگان هستم ۲برای همین تلاش زیاد برای طرح های خود می کنم و آرزو دارم که شما از طرح هایم راضی باشید و از طرح خوشتان آید.

لایه باز کارت ویزیت شخصی استیکا
لایه باز کارت ویزیت شخصی استیکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 3 =

پشتیبانی این محصول

کاربر ارجمند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده سازنده محصولات می باشد که ممکن است از طریق تیکتینگ ، ایمیل ، تماس تلفنی یا … ارایه گردد بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده گرافیک یاب نمی باشد هر چند تمام سعی ما در پذیرفتن محصول هایی است که استاندارد های لازم را داشته و در تست های فنی گرافیک یاب دارای امتیازات بالا باشند .

بعد از خرید این محصول اطلاعات تماس فروشنده برای شما نمایش داده خواهد شد