لایه باز لوح سپاس فرهنگی"/>

لایه باز لوح سپاس فرهنگی

لایه باز لوح سپاس فرهنگی با طراحی شیک در سایز A4 کاملا استاندارد و لایه باز برای شما طراحی شده است. شما میتوانید متن این لوح را به دلخواه خود ویرایش کنید و برای همه ی مناسبت ها و سپاس و قدردانی از همه افراد استفاده کنید.
لایه باز تقدیر نامه موسسه فرهنگی با طراحی بسیار زیبا والبته بروز است این طرح دارای استاندارد طراحی بخصوص در زمینه های فرهنگی است علاوه بر آن شما میتوانید از آن(لایه باز تقدیر نامه موسسه فرهنگی) برای سایر حوزه های فعالیت فرهنگی ورزشی علمی موسسه های خیریه نیز استفاده کنید این  لایه بازلوح سپاس فرهنگی طرحی ایده آل برای موسسات فرهنگی و… است زیرا امروزه طرح هایی که در اوج سادگی شیک و بروز هستند مورد استقبال قرار میگیرد همانا سادگی و یکدست بودن رنگبندی آن به هزینه چاپ شما کمک میکند و باعث می شود شما هزینه زیادی برای چاپ این طرح پرداخت نکنید علاوه بر صرفه جویی در هزینه چاپ شما با ویرایش کردن این طرح لوح سپاس به راحتی میتوانید چندین بار آن را مورد استفاده قرار دهید و در هزینه خرید آن نیز صرفه جویی کنید توجه کنیید که طرح های بسیار پیچیده دیگر مورد استقبال نیست علاوه بر آن با سادگی طراحی لوح سپاس ما به فکر هزینه های آن بودیم و علاوه بر اینکه شما میتوانید آن را ویرایش کنیدباعث میشود شما هزینه زیادی را متحمل نشوید و هدف ما نیز راحتی خریداران گرامی که شما هستید است.

این طرح لایه باز را در حکم های قهرمانی (ورزش های دومیدانی, کاراته, کنگ فو,والیبال ,هندبال و فوتبال )مورداستقبال است

طرحی زیبا و کاربردی بوده و در تمام زمینه ها شما می توانید از آن استفاده کنید رنگبندی آن بطوری است که شما میتوانید از آن در هر  زمینه استفاده کنید.

 

پیش نمایش  لایه باز لوح سپاس فرهنگی:

لایه باز لوح سپاس فرهنگی

0

ایده ی شکل گیری مکانی برای جمع آوری و انتشار فایل های گرافیکی توسط طراحان ، با هدف دسترسی آسان متقاضیان این ابزارها ، در خرداد ماه سال ۱۳۹۴ توسط سایت ” گرافیک یاب ” به حقیقت پیوست. این سایت یکی از زیر مجموعه های ” گروه طراحی و برنامه نویسی کافه وب ” است که به عنوان سایتی تخصصی برای علاقه مندان امور گرافیک و زیرشاخه های آن فعالیت می کند. تیم گرافیک یاب حامی ایده های جدید می باشد و راه را برای پیشرفت کسانی که دوست دارند خلاقیت شان دیده شود ، باز کرده است. این سایت همچنین برای متقاضیانی که به دنبال انواع فایل های لایه باز ، تصاویر باکیفیت ، انواع کارت ها و طرح های لوگو و آیکون می باشند نیز امکانات ویژه ای فراهم کرده است تا بتوانند فایل های مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب و به آسانی دریافت نمایند. طرح های قرار داده شده مورد تایید تیم “گرافیک یاب” بوده و کیفیت مناسبی برای نمایش در سایت دارند.

توسط
تومان