با درود و احترام، موقتا فروش فایل در سایت بسته شده. در صورت نیاز ضروری به فایل طرح، لطفا با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید
گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب | طرح لایه باز | کارت ویزیت | تراکت | دانلود طرح | طرح psd

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

دسته بندی ها

لایه باز لوح سپاس فرهنگی

لایه باز لوح سپاس فرهنگی
لایه باز لوح سپاس فرهنگی با طراحی شیک در سایز A4 کاملا استاندارد و لایه باز برای شما طراحی شده است. شما میتوانید متن این لوح را به دلخواه خود ویرایش کنید و برای همه ی مناسبت ها و سپاس و قدردانی از همه افراد استفاده کنید.
لایه باز تقدیر نامه موسسه فرهنگی با طراحی بسیار زیبا والبته بروز است این طرح دارای استاندارد طراحی بخصوص در زمینه های فرهنگی است علاوه بر آن شما میتوانید از آن(لایه باز تقدیر نامه موسسه فرهنگی) برای سایر حوزه های فعالیت فرهنگی ورزشی علمی موسسه های خیریه نیز استفاده کنید این  لایه بازلوح سپاس فرهنگی طرحی ایده آل برای موسسات فرهنگی و… است زیرا امروزه طرح هایی که در اوج سادگی شیک و بروز هستند مورد استقبال قرار میگیرد همانا سادگی و یکدست بودن رنگبندی آن به هزینه چاپ شما کمک میکند و باعث می شود شما هزینه زیادی برای چاپ این طرح پرداخت نکنید علاوه بر صرفه جویی در هزینه چاپ شما با ویرایش کردن این طرح لوح سپاس به راحتی میتوانید چندین بار آن را مورد استفاده قرار دهید و در هزینه خرید آن نیز صرفه جویی کنید توجه کنیید که طرح های بسیار پیچیده دیگر مورد استقبال نیست علاوه بر آن با سادگی طراحی لوح سپاس ما به فکر هزینه های آن بودیم و علاوه بر اینکه شما میتوانید آن را ویرایش کنیدباعث میشود شما هزینه زیادی را متحمل نشوید و هدف ما نیز راحتی خریداران گرامی که شما هستید است.

این طرح لایه باز را در حکم های قهرمانی (ورزش های دومیدانی, کاراته, کنگ فو,والیبال ,هندبال و فوتبال )مورداستقبال است

طرحی زیبا و کاربردی بوده و در تمام زمینه ها شما می توانید از آن استفاده کنید رنگبندی آن بطوری است که شما میتوانید از آن در هر  زمینه استفاده کنید.

 

پیش نمایش  لایه باز لوح سپاس فرهنگی:

لایه باز لوح سپاس فرهنگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 3 =

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − سه =

پشتیبانی این محصول

کاربر ارجمند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده سازنده محصولات می باشد که ممکن است از طریق تیکتینگ ، ایمیل ، تماس تلفنی یا … ارایه گردد بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده گرافیک یاب نمی باشد هر چند تمام سعی ما در پذیرفتن محصول هایی است که استاندارد های لازم را داشته و در تست های فنی گرافیک یاب دارای امتیازات بالا باشند .

بعد از خرید این محصول اطلاعات تماس فروشنده برای شما نمایش داده خواهد شد