لایه باز طرح تبلیغاتی پوشاک برای شبکه های اجتماعی"/>

لایه باز طرح تبلیغاتی پوشاک برای شبکه های اجتماعی

لایه باز طرح تبلیغاتی پوشاک برای شبکه های اجتماعی

لایه باز طرح تبلیغاتی پوشاک برای شبکه های اجتماعی (اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک و… )

قالب آماده طرح تبلیغاتی که می توانید تصویر و متون و رنگ و… را کامل ویرایش و شخصی سازی نمایید تا از طرح برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده کنید.

یک طرح گرافیکی زیبا و شیک می تواند در فروش شما تاثیر مثبت بگذارد.

این روزها شبکه های اجتماعی بهترین منبع برای تبلیغ موثر و موفق است، پس با یک طرح زیبا تبلیغ خود را شروع کنید.

کاملا لایه باز و آماده ویرایش کامل در فتوشاپ با فرمت psd

لایه باز طرح تبلیغاتی پوشاک برای شبکه های اجتماعی

سایز استاندارد عکس در اینستاگرام:
شبکه اجتماعی اینستاگرام که به عنوان یک رسانه تصویری پرطرفداردر جهان شناخته شده است در بین کاربران فارسی زبان اهمیت بسیار بالایی دارد. شایدبیشترین تاثیر روی کسب و کار و توسعه آن را از نظر بصری بتوان از اینستاگرام به دست آورد. این رسانه اجتماعی این روزها در حال ارائه آپدیت‌های مختلفی است که طمع استفاده و تمرکز برای کسب و کار را بیشتر و بیشتر می‌کند.

  • تصویر پروفایل (Profile):  ۱۱۰*۱۱۰ پیکسل
  • تصویر پست در فید (Post):  ۱۰۸۰*۱۰۸۰ پیکسل
  • تصویر عمودی (Portrait):  ۱۰۸۰*۱۳۵۰ پیکسل
  • تصویر افقی (Landscape):  ۱۰۸۰*۵۶۶ پیکسل

استاندارد تصاویردر شبکه‌های اجتماعی

 

0

ایده ی شکل گیری مکانی برای جمع آوری و انتشار فایل های گرافیکی توسط طراحان ، با هدف دسترسی آسان متقاضیان این ابزارها ، در خرداد ماه سال ۱۳۹۴ توسط سایت ” گرافیک یاب ” به حقیقت پیوست. این سایت یکی از زیر مجموعه های ” گروه طراحی و برنامه نویسی کافه وب ” است که به عنوان سایتی تخصصی برای علاقه مندان امور گرافیک و زیرشاخه های آن فعالیت می کند. تیم گرافیک یاب حامی ایده های جدید می باشد و راه را برای پیشرفت کسانی که دوست دارند خلاقیت شان دیده شود ، باز کرده است. این سایت همچنین برای متقاضیانی که به دنبال انواع فایل های لایه باز ، تصاویر باکیفیت ، انواع کارت ها و طرح های لوگو و آیکون می باشند نیز امکانات ویژه ای فراهم کرده است تا بتوانند فایل های مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب و به آسانی دریافت نمایند. طرح های قرار داده شده مورد تایید تیم “گرافیک یاب” بوده و کیفیت مناسبی برای نمایش در سایت دارند.

توسط
تومان