گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب ، مرجع فایل های گرافیکی

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

دسته بندی ها

لایه باز حکم قهرمانی فوتسال

لایه باز حکم قهرمانی فوتسال

لایه باز حکم قهرمانی فوتسال با طراحی شیک و مدرن در اندازه A4 و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب برای چاپ آماده شده است. این فایل کاملا لایه باز بوده و قابل ویرایش آسان با نرم افزار فتوشاپ است. این حکم در دو زبان فارسی و انگلیسی در بسته وجود دارد.

فونت: Vivaldi , Tw Cen MT , Open Sans ,2B Nazanin ,2B Yekan ,2B Titr ,2B Yas که در بسته وجود دارد.

این طرح در واقع یک طرح برای حکم قهرمانی است اما بیشتر اگه دقت کنید طرح با حرفه ی بسیار بالا طراحی شده طوری که شما به آسانی می تواند آن را در حوزه های فعالیت فرهنگی مانند لوح سپاس دبیران و دانش آموزان و…مورد استفاده قرار دهید توجه داشته باشید که این طرح بطوری زیبا و حرفه ای طراحی شده از دور نمایان است که طرح برای سپاس یا یاد بود یک قهرمان مورد استفاده است.

این(طرح لایه باز حکم قهرمانی فوتسال)به طوری حرفه ای طراحی شده که چشم هر بیننده ای را به سمت خود میبرد طرح بطوری گیرا و شیک است که شما چنین طرحی را به هرکس تقدیم کنید بدون شک شیک بودن و زیبا بودن آن اول از همه به خودتان و سلیقه شما برمی گردد در انتخابتان دقت کنید ما بهترین ها را برای شما با ارزانترین و مناسبترین قیمت ها طراحی می کنیم هدف ما این است که شما خریدار گرامی تنها بخاطر هزینه های بالا دستبردار محصولها و طرح های با کیفیت نشوید ما با ارزانترین قیمت و نرخ طراحی می کنیم تا شما متحمل هزینه های زیاد نباشید طرح لایه باز به راحتی قابل ویرایش در تمام زمینه های مورد نیاز شماست.کیفیت و دقت طرح بسیار بالا بوده که در تغیر اندازه به ندرت پیش می آید کیفیت و دقت آن نزول یابد.

پیش نمایش طرح لایه باز حکم قهرمانی فوتسال:

طرح لایه باز حکم قهرمانی فوتسال

طرح

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی این محصول

کاربر ارجمند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده سازنده محصولات می باشد که ممکن است از طریق تیکتینگ ، ایمیل ، تماس تلفنی یا … ارایه گردد بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده گرافیک یاب نمی باشد هر چند تمام سعی ما در پذیرفتن محصول هایی است که استاندارد های لازم را داشته و در تست های فنی گرافیک یاب دارای امتیازات بالا باشند .

بعد از خرید این محصول اطلاعات تماس فروشنده برای شما نمایش داده خواهد شد