گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب | طرح لایه باز | کارت ویزیت | تراکت | دانلود طرح | طرح psd

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

دسته بندی ها

لایه باز تقدیر نامه سینما

لایه باز تقدیر نامه سینما

این تقدیر نامه برای سینما برای کسانی که در سینما موفق هستند و شما می خاهید از آن ها تشکر کنید بهترین کار دادن به آن ها تقدیر نامه است هم زیباست هم فرد می تواند آن را به دوستانش نشان دهد که در آنجا تقدیر نامه بهش داده اند.

در هر مراسم چه بزرگ و چه کوچک برای فرد یک جایزه و تقدیر نامه ای به او می دهند، طراحی تقدیر نامه هم مهم است چون هر چه تقدیر نامه زیبا تر باشد نشان دهنده آن است که فرد چه کار هایی کرده است و من این طرهحی را برای شما آنجام داده ام و به شما آموزش می دهم که چه طور از فایل هایی که گذاشته ام استفاده کنید.

درون زیپ فایل لایه باز طرح و عکس و فونت قرار دارد تا بیشترین بهره را از طرح داشته باشید.

فونت: فونت های به کار رفته در این طرح وجود دارد و با نصب آن بدون هیچ مشکلی از این فونت را استفاده کنید.

عکس: عکس های گرفته شده از طرح است که خریدار بدون باز کردن فتوشاپ طرح را ببیند و حجمش هم کم تر و جابه جا کردن هم آسان تر است.

فایل لایه باز: به فایلی گفته می شود که طرح را ویرایش می کنید مانند آدرس، تلفن همراه، نام شرکت و یا مغازه تام دیگر لایه باز به انگلیسی می گویند psd تام لایه های طرح مرتب شده و نام گزاری کرده ام و هیچ چیزی را غیر قابل تغییر دادن نگذاشتم درون فایل با ترتیب لایه ها چیده شده است پس از شما خریدار خواهش می کنم که به لایه ها دست نزنند تا ترتیب حفظ شود.

من روش استفاده از زیپ و فایل های داخل آن به شما یاد دادم تا بهترین بهره برداری از این طرح داشته باشد. با تشکر

شایان جعفری(graph)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − چهارده =

پشتیبانی این محصول

کاربر ارجمند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده سازنده محصولات می باشد که ممکن است از طریق تیکتینگ ، ایمیل ، تماس تلفنی یا … ارایه گردد بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده گرافیک یاب نمی باشد هر چند تمام سعی ما در پذیرفتن محصول هایی است که استاندارد های لازم را داشته و در تست های فنی گرافیک یاب دارای امتیازات بالا باشند .

بعد از خرید این محصول اطلاعات تماس فروشنده برای شما نمایش داده خواهد شد