گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب | طرح لایه باز | کارت ویزیت | تراکت | دانلود طرح | طرح psd

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

دسته بندی ها

لایه باز تقدیرنامه ی فارغ التحصیلی تبریک

لایه باز تقدیرنامه ی فارغ التحصیلی تبریک

لایه باز تقدیرنامه ی فارغ التحصیلی تبریک با طراحی شیک و لوکس در اندازه ی A4 آماده برای چاپ می باشد. با استفاده از فونت مشهور Vazir که در داخل بسته موجود می باشد.

تقدیرنامه ها را می توان در موقعیت های مختلفی به کار برد. برای مثال در حال حاضر برای تبریک کنکور! البته این تقدیر نامه فقط برای این منظور طراحی نشده است و می توانید از آن به دلخواه خود استفاده های متفاوتی ببرید. ولی با توجه به طراحی آن بهتر از آن برای موارد مربوط به فارغ التیحصیلی استفاده کنید. با کمی ویرایش آموزشگاه ها نیز می توانند از آن بهره ببرند. یک تقدیرنامه ی شیک می توانند روی دیدگاه بیننده نسبت به یک مکان تاثیر مثبت داشته باشد.

لایه باز تقدیرنامه ی فارغ التحصیلی تبریک

لایه باز تقدیرنامه ی تبریک با طراحی بسیار زیبا و البته بروز است. این طرح دارای استاندارد طراحی است، علاوه بر آن شما میتوانید از آن برای سایر حوزه های فعالیت فرهنگی، ورزشی، علمی و موسسه ها نیز استفاده کنید. این لوح سپاس دارای طرحی ایده آلی برای موسسات و مراکز اداری و خصوصی است، زیرا امروزه طرح هایی که در اوج سادگی شیک و بروز هستند مورد استقبال قرار میگیرند. همانا سادگی و یکدست بودن رنگبندی آن به هزینه چاپ شما کمک میکند و باعث می شود شما هزینه زیادی برای چاپ این طرح پرداخت نکنید، علاوه بر صرفه جویی در هزینه چاپ شما با ویرایش کردن این طرح لوح سپاس به راحتی می توانید چندین بار آن را مورد استفاده قرار دهید و در هزینه خرید آن نیز صرفه جویی کنید. زیرا این طرح کاملا لایه باز است و شما به راحتی می توانید با نرم افزار فتوشاپ آن را ویرایش کنید.

اگر دنبال یک هدیه ی متفاوت برای تبریک گفتن به یک نفر خاص هستید، اگر یک تقدیر نامه برای موسسه ی خود لازم دارید… من لایه باز تقدیرنامه ی فارغ التحصیلی تبریک را پیشنهاد می کنم.

لایه باز تقدیرنامه ی فارغ التحصیلی تبریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 7 =

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + هشت =

پشتیبانی این محصول

کاربر ارجمند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده سازنده محصولات می باشد که ممکن است از طریق تیکتینگ ، ایمیل ، تماس تلفنی یا … ارایه گردد بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده گرافیک یاب نمی باشد هر چند تمام سعی ما در پذیرفتن محصول هایی است که استاندارد های لازم را داشته و در تست های فنی گرافیک یاب دارای امتیازات بالا باشند .

بعد از خرید این محصول اطلاعات تماس فروشنده برای شما نمایش داده خواهد شد

در گرافیک یاب با فروش طرح های خود راحت کسب درآمد کنید.