با درود و احترام، موقتا فروش فایل در سایت بسته شده. در صورت نیاز ضروری به فایل طرح، لطفا با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید
گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب | طرح لایه باز | کارت ویزیت | تراکت | دانلود طرح | طرح psd

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

دسته بندی ها

لایه باز تراکت نمایشگاه اتومبیل

لایه باز تراکت نمایشگاه اتومبیل

طرح لایه باز تراکت نمایشگاه اتومبیل باران ، آماده برای چاپ در کیفیت بالا.

طراحی شده به صورت لایه باز با کیفیت ۳۰۰DPI و قابل ویرایش و شخصی سازی در فتوشاپ. تصاویر، رنگ ها و نوشته ها کاملا قابل ویرایش می باشند.

استفاده شده از فونت های محبوب BYekan, A EntezareZohoor B4

یک طرح فوق العاده جهت تبلیغات شما به صورت حرفه ای و جذب مشتری تاثیر به سزایی خواهد داشت. با استفاده از این طرح می توانید حرفه ای تبلیغات کنید و جذب مشتری نمایید.

تبلیغات در هر کاری موثرترین راهکار برای جذب مشتری است و استفاده از بهترین طرح ها برای تبلیغات این تاثیر را افزایش خواهد داد.

لایه باز تراکت نمایشگاه اتومبیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 9 =

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − یازده =

پشتیبانی این محصول

کاربر ارجمند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده سازنده محصولات می باشد که ممکن است از طریق تیکتینگ ، ایمیل ، تماس تلفنی یا … ارایه گردد بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده گرافیک یاب نمی باشد هر چند تمام سعی ما در پذیرفتن محصول هایی است که استاندارد های لازم را داشته و در تست های فنی گرافیک یاب دارای امتیازات بالا باشند .

بعد از خرید این محصول اطلاعات تماس فروشنده برای شما نمایش داده خواهد شد