گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب ، مرجع فایل های گرافیکی

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

دسته بندی ها

لایه باز تراکت عینک فروشی

لایه باز تراکت عینک فروشی

لایه باز تراکت عینک فروشی با طراحی زیبا در اندازه A5 و با رزولوشن ۳۰۰dpi مناسب برای چاپ آماده شده است. این فایل کاملا لایه باز است و شما میتوانید ویرایشات لازم را در برنامه فتوشاپ انجام دهید و برای تبلیغ مغازه خود از آن استفاده کنید.

فونت:Open Sans , B Yekan , B Titr که در بسته وجود دارد.

طرح لایه باز عینک فروشی بسیار زیبا و حرفه ای طراحی شده است این طرح هم اکنون در تمامی مراکز عینک فروشی های ویژه بسیار رایج است. هم اکنون می توانید این طرح را از سایت گرافیک یاب خریداری کنید و آن را با نرم افزار فتوشاپ به دلخواه ویرایش کنید دقت کنید که می توانید این طرح را در زمینه های دیگر کاری خود هم مانند ( لوازم خانگی ,فروش مبلمان, پتو و روتخی, قالی فروشی, پوشاک زنانه و مردانه و حتی برای تبلیغ سایر کلینک های ساختمان پزشکان)مورد استفاده قرار دهید.

دقت کنید که این طرح لایه باز را تنها یکبار خریداری کنید و چندین بار از آن استفاده کنید طرح به طوری زیبا طراحی شده است که با الگو گرفتن از طرح های جهانی طراحی شده است تا همواره مدرن و بروز باقی بماند

توضیحاتی در مورد عینک:

عینک یا بینه یا بینک به قاب‌های دارای عدسی شیشه‌ای گفته می‌شود که در جلوی چشم‌های انسان قرار داده می‌شود تا دید و سوی چشم‌ها را بهتر کند. گاه هم از عینک‌ها تنها برای زیبایی و زینت یا محافظت از چشم‌ها استفاده می‌شود. عینک‌های ویژه‌ای هم وجود دارد که برای مشاهدهٔ صحنه‌های سه‌بعدی یا واقعیت مجازی به‌کار می‌روند.

عینک آفتابی عینکی با عدسی‌های تیره است که برای محافظت چشم از نور شدید محیط به کار می‌رود. به عینکی که عدسی آن شعاع‌های نور عبور یافته را به هم نزدیک نموده یا دور سازد (واگرا یا همگرا باشد) و همچنین عینک آفتابی که دارای انواع مختلف عدسی‌های جذبی پرتوی نور مضر برای محافظت چشم می‌باشد عینک طبی می‌گویند. عینک طبی بیشتر برای اصلاح دید در عیوب انکساری چشم به کار می‌رود.

پیش نمایش لایه باز تراکت عینک فروشی:

لایه باز تراکت عینک فروشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی این محصول

کاربر ارجمند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده سازنده محصولات می باشد که ممکن است از طریق تیکتینگ ، ایمیل ، تماس تلفنی یا … ارایه گردد بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده گرافیک یاب نمی باشد هر چند تمام سعی ما در پذیرفتن محصول هایی است که استاندارد های لازم را داشته و در تست های فنی گرافیک یاب دارای امتیازات بالا باشند .

بعد از خرید این محصول اطلاعات تماس فروشنده برای شما نمایش داده خواهد شد