گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب | طرح لایه باز | کارت ویزیت | تراکت | دانلود طرح | طرح psd

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

دسته بندی ها

لایه باز تراکت زیبای رستوران

لایه باز تراکت زیبای رستوران

لایه باز تراکت زیبای رستوران

تراکت رستوران بانو اولین محصول گراف است که با اندازه تراکت ساخته شده است این محصول دارای عکسی زیبا و با کیفیت و به همراه شماره تلفن و آدرس است. در این تراکت با استفاده و بکگراوند و گرادینت و فونت زیبا به شما ارائه می شود تا حد امکان زیبا و مشتر هارا جذب کند.

این طرح دارای آیکون تلفن و آدرس است این طرح در زیپ(کم کردن حجم فایل) قرار دارد تا مشتری کم تر اینترنت مصرف کند.

درون زیپ فایل لایه باز طرح و عکس و فونت قرار دارد تا بیشترین بهره را از طرح داشته باشید.

فونت: فونت های به کار رفته در این طرح وجود دارد و با نصب آن بدون هیچ مشکلی از این فونت را استفاده کنید.

عکس: عکس های گرفته شده از طرح است که خریدار بدون باز کردن فتوشاپ طرح را ببیند و حجمش هم کم تر و جابه جا کردن هم آسان تر است.

فایل لایه باز: به فایلی گفته می شود که طرح را ویرایش می کنید مانند آدرس، تلفن همراه، نام شرکت و یا مغازه تا دیگر لایه باز به انگلیسی می گویند psd تا لایه های طرح مرتب شده و نام گزاری کرده ام و هیچ چیزی را غیر قابل تغییر دادن نگذاشتم درون فایل با ترتیب لایه ها چیده شده است پس از شما خریدار خواهش می کنم که به لایه ها دست نزنند تا ترتیب حفظ شود .

تراکت بهتر از کارت ویزیت است خیلی از مشتری ها از گرفتن کارت ویزیت خوششان نمی آید اما تراکت اندازه اش از کارت ویزیت بزرگ تر است و می توان در آن هم به عنوان بنر هم ازش استفاده کرد نوشت،پس از نظر همه چیز تراکت بهتر است .

و تراکت ارزش مهمتری در تبلیغات وجود دارد و اگر ببینید در گرافیک یاب بعد از کارت ویزیت تراکت است که به فروش می رود و من هم بیشترین درآمدم از تراکت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + چهارده =

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − نه =

پشتیبانی این محصول

کاربر ارجمند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده سازنده محصولات می باشد که ممکن است از طریق تیکتینگ ، ایمیل ، تماس تلفنی یا … ارایه گردد بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده گرافیک یاب نمی باشد هر چند تمام سعی ما در پذیرفتن محصول هایی است که استاندارد های لازم را داشته و در تست های فنی گرافیک یاب دارای امتیازات بالا باشند .

بعد از خرید این محصول اطلاعات تماس فروشنده برای شما نمایش داده خواهد شد