گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب | طرح لایه باز | کارت ویزیت | تراکت | دانلود طرح | طرح psd

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

دسته بندی ها

لایه باز تراکت آگهی استخدام مینا

لایه باز تراکت آگهی استخدام مینا

لایه باز تراکت آگهی استخدام مینا با طراحی بسیار شیک و لوکس در اندازه ی استاندارد آماده برای چاپ می باشد. با استفاده از فونت های Titr و B Yekan و Vazir که در داخل بسته موجود می باشند.

از جمله فنونی که در طراحی برای ظرافت محصول استفاده می شود تنوع فونتی است که در این محصول به وضوح قابل مشاهده است. این علاوه بر جذاب نمودن طرح نهایی محصول سبب می شود که کاربر هنگام خواندن متون موجود در طرح احساس خستگی نکرده و کلیه متئن را با دقت مطالعه نماید. همچنین استفاده از فونت های متنوع در این تراکت کاملا اصولی است. برای مثال برای عناوین موجود در طرح از فونت های تیتر و یکان استفاده شده است. در حالی که در جای مناسب برای متن موجود در طرح از فونت مدرن وزیر استفاده شده است تا بهره وری از این فن به حد اکثر خود برسد.

همچنین این تراکت لایه باز است و شما به راحتی می توانید آن را با نرم افزار فتوشاپ ویرایش کنید. برای مثال می توانید متون و آیکون ها را تغییر دهید و یا رنگبندی آن را به سلیقه ی خود تنظیم کنید. هر چند که رنگبندی و ترکیب بندی این تراکت به صورت کاملا حرفه ای تنظیم شده است تا بیشترین جذابیت را به همراه آورد.

امروزه همه از تاثیر بالقوه ی گرافیک خبر داریم. یک تراکت شیک می تواند در تحقق اهداف شما بسیار کمک کند. زیرا در نگاه اول احساس خوبی به بیننده منتقل می کند. همچنین یک طرح شیک شما را حرفه ای جلوه می دهد و بر ذهنیت بیننده تاثیر می گذارد تا علاقه مندی بیشتری از خود نشان دهد. به علاوه شما با یک بار خرید این طرح می توانید بار ها و بار ها آن را استفاده کنید و با یک ویرایش ساده از آن برای موضوعات دیگری نیز استفاده کنید.

یک تراکت آگاهی استخدام باید دارای ویژگی های خاصی باشد تا بهترین افراد به سوی شما جذب شوند. بنابراین با این انتخاب هوشمندانه به توسعه شرکت خود کمک کنید.

لایه باز تراکت آگهی استخدام مینا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − پنج =

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + یک =

پشتیبانی این محصول

کاربر ارجمند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده سازنده محصولات می باشد که ممکن است از طریق تیکتینگ ، ایمیل ، تماس تلفنی یا … ارایه گردد بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده گرافیک یاب نمی باشد هر چند تمام سعی ما در پذیرفتن محصول هایی است که استاندارد های لازم را داشته و در تست های فنی گرافیک یاب دارای امتیازات بالا باشند .

بعد از خرید این محصول اطلاعات تماس فروشنده برای شما نمایش داده خواهد شد

در گرافیک یاب با فروش طرح های خود راحت کسب درآمد کنید.