لایه باز تراکت آموزشگاه زبان خارجه"/>

لایه باز تراکت آموزشگاه زبان خارجه

لایه باز تراکت آموزشگاه زبان خارجه در سایز A5 با طراحی شیک و کیفیت بالا آماده برای چاپ می باشد. شما میتوانید این طرح را به دلخواه خود ویرایش کنید.

این فایل کاملا لایه باز بوده و قابل ویرایش و تغییر آسان متن و رنگ و استفاده برای هر آموزشگاهی با استفاده از برنامه فتوشاپ است.میتوانید بعنوان کارت ویزیت نیز از آن استفاده کنید .تراکتی زیبا با کاربردی بسیار طرح آن بطوری طراحی شده که شما با ویرایش کردن آن میتوانید از آن (تراکت آموزشگاه زبان خارجه سوما  )بعنوان کارت ویزیت یا همان تراکت برای آموزشگاه ها ی دیگه استفاده کنید به علاوه شما میتوانید تها با ویرایش متون این طرح لایه باز آن را به تراکت یا کارت ویزیت مهدکودک و پیش دبستانی ها تغیر دهید یکبار خرید کنید و چندین بار آن را مورد استفاده قرار دهید ناگفته نماند که این طرح بسیار با کیفیت و دقت بالا طراحی شده که شما حتی اگه اندازه های این طرح گرافیکی رو به دلخواه خود تغیر دهید به ندرت پیش می آید که کیفیت و دقت طرح نزول یابد زیرا ما در طراحی طرح های لایه باز و سایر طرح های خود از استاندارد های جهانی استفاده میکنیم و هدف ما به ارمغان آوردن کیفیت هاست نه تنها کسب درآمد.تراکت زبان خارجه سوما با بهره گیری از طرح های زیبا و البته بسیار با کیفیت برای شما آماده است قیمت آن بسیار مناسب بوده و شما میتواند براحتی این طرح را چندین بار مورد استفاده خود قرار دهید شما میتوانید با قرار دادن اطلاعات بیشتر دانش آموزان بیشتری را به سمت آموزشگاهتان جذب کنید علاوه بر آن طرح(لایه باز تراکت آموزشگاه زبان خارجه )با طراحی حرفه ای از طرحهای بسیار جذاب و گیرایی مختص به کودکان استفاده کرده است که به راحتی کودکان جذب آن می شوند و اهمیت جذب کودکان در کار شما بسیار بالا است زیرا نشانه ای است برای اینکه شما به روحیه آنها بسیار اهمیت میدهید.

پیش نمایش :

لایه باز تراکت آموزشگاه زبان خارجه

0

ایده ی شکل گیری مکانی برای جمع آوری و انتشار فایل های گرافیکی توسط طراحان ، با هدف دسترسی آسان متقاضیان این ابزارها ، در خرداد ماه سال ۱۳۹۴ توسط سایت ” گرافیک یاب ” به حقیقت پیوست. این سایت یکی از زیر مجموعه های ” گروه طراحی و برنامه نویسی کافه وب ” است که به عنوان سایتی تخصصی برای علاقه مندان امور گرافیک و زیرشاخه های آن فعالیت می کند. تیم گرافیک یاب حامی ایده های جدید می باشد و راه را برای پیشرفت کسانی که دوست دارند خلاقیت شان دیده شود ، باز کرده است. این سایت همچنین برای متقاضیانی که به دنبال انواع فایل های لایه باز ، تصاویر باکیفیت ، انواع کارت ها و طرح های لوگو و آیکون می باشند نیز امکانات ویژه ای فراهم کرده است تا بتوانند فایل های مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب و به آسانی دریافت نمایند. طرح های قرار داده شده مورد تایید تیم “گرافیک یاب” بوده و کیفیت مناسبی برای نمایش در سایت دارند.

توسط
تومان