با درود و احترام، موقتا فروش فایل در سایت بسته شده. در صورت نیاز ضروری به فایل طرح، لطفا با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید
گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب | طرح لایه باز | کارت ویزیت | تراکت | دانلود طرح | طرح psd

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

دسته بندی ها

لایه باز بلیط کنسرت بزرگ حمید هیراد

لایه باز بلیط کنسرت بزرگ حمید هیراد

لایه باز بلیط کنسرت بزرگ حمید هیراد

بلیط کنسرت حمید هیراد برای کنسرت ها طراحی شده است و چون من طرفدار حمید هیرادم گفتم که این بلیط برای او طراحی کنم البته شما می توانید با ایدیت کردن هم بلیط را به نام خود طراحی کنید چون فایل کاملا لایه باز است و لایه ها هم با مرتب چیده شده تا شما بتوانید به راحتی بلیط را تغییر دهید تم این طرح از سیاه و زرد و قرمز استفاده شده است اکثر بلیط ها از رنگ های روشن اسنفاده می شود ولی رنگ سیاه هم می تواند جذاب باشد بلکه بلیط را هم قشنگ تر می کند.

امروزه گراف هر روز طرح هایش رو به افزایش است و من در خودم پیشرفت را می بینم آرزوی من این است که بتوانم با این طرح کمکی به شما کنم تا کار شما آسان تر یا حتی ساده تر شود.

این طرح کاملا لایه باز است و اندازه طرح هم ۱۴ از ۵ است و از عکس با کیفیت استفاده شده است و هم از فونت های زیبا که در قسمت فونت می توانید از آن ها استفاده کنید فروشگاه بنده می توانید با کلیک کردن حرف کلیک وارد فروشگاه شوید و از طرح هایی که با زحمت خود شخص ساخته شده است لذت ببرید من حدود ۴۳ طرح در این فروشگاه وجود دارد و همه هم لایه باز هستند. برای همه طرح ها از موکاپ های استفاده می کنم که مشتری بتواند آن را در ذهن خود تجسم کند من کاملا از طرح هایم را پشتیبانی (support) می کنم.

افتخار بنده خرید محصولات من است.

شایان جعفری(graph)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 10 =

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 20 =

پشتیبانی این محصول

کاربر ارجمند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده سازنده محصولات می باشد که ممکن است از طریق تیکتینگ ، ایمیل ، تماس تلفنی یا … ارایه گردد بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده گرافیک یاب نمی باشد هر چند تمام سعی ما در پذیرفتن محصول هایی است که استاندارد های لازم را داشته و در تست های فنی گرافیک یاب دارای امتیازات بالا باشند .

بعد از خرید این محصول اطلاعات تماس فروشنده برای شما نمایش داده خواهد شد