گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب | طرح لایه باز | کارت ویزیت | تراکت | دانلود طرح | طرح psd

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

دسته بندی ها

لایه باز بروشور سه لت شرکتی و شخصی

لایه باز بروشور سه لت شرکتی و شخصی

لایه باز بروشور سه لت شرکتی با طراحی زیبا و شیک در اندازه A4 با رزولوشن ۳۰۰dpi مناسب برای چاپ آماده شده است. شما عزیزان میتوانید با استفاده از برنامه فتوشاپ رنگ بندی لایه ها و متون آن را تغییر دهید. این کاملا لایه باز است و تمامی لایه ها قابل ویرایش هستند.

فونت: B Titr , B Nazanin , B Yekan , OpenSans , B Davat که در بسته وجود دارد.

طرح لایه باز بروشور سه لت شرکتی طرحی مدرن و امروزی بوده و هم اکنون در تمام شرکت های تجاری و بازرگانی و حتی ساختمانی و … از این طرح بعنوان استفاده می شود.

طرح بسیار زیبا بوده و شما می توانید آن را تنها یکبار خریداری کرده و چندین بار در زمینه و حوزه های فعالیت مختلف از آن استفاده کنید. طراحی این بروشور به گونه ای است فقط به یک حوزه فعالیت محدود نیست و در زمینه های مختلف کاربرد دارد.

زیرا طرح بسته به یک زمینه فعالیت نیست بخاطر اینکه بسیار مدرن طراحی شده و سعی بر این بوده که تنهامخصوص یک فضای کاری نباشد بلکه در تمامی زمینه های کاری مورد استقبال باشد.

زمینه های کاری همچون (شرکت های تجاری , شرکت های ساخت و ساز ,شرکت صنایع غذایی ,شرکت های کامپیوتری, شرکت های ارتباطی ,ادارات رسمی ,و محل های غیر رسمی بعلاوه در کارخانه ها نیز می تواند مورد استفاده باشند).

ما در نظر گرفته ایم که طرح با دقت و کیفیت بالا طراحی شود که شما خریدار گرامی هر چقدر هم بخواهید می توانید اندازه آن را تغیر دهید (البته اندازه ی استفاده شده برای کارت شناسایی کاملا استاندارد بوده) کیفیت آن به هیچ عنوان نزول نخواهد کرد.

پیش نمایش:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + هفده =

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 12 =

پشتیبانی این محصول

کاربر ارجمند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده سازنده محصولات می باشد که ممکن است از طریق تیکتینگ ، ایمیل ، تماس تلفنی یا … ارایه گردد بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده گرافیک یاب نمی باشد هر چند تمام سعی ما در پذیرفتن محصول هایی است که استاندارد های لازم را داشته و در تست های فنی گرافیک یاب دارای امتیازات بالا باشند .

بعد از خرید این محصول اطلاعات تماس فروشنده برای شما نمایش داده خواهد شد

در گرافیک یاب با فروش طرح های خود راحت کسب درآمد کنید.