گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب ، مرجع فایل های گرافیکی

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

دسته بندی ها

طرح لایه باز تراکت آتلیه و عکاسی ماهرخ

طرح لایه باز تراکت آتلیه و عکاسی ماهرخ

طرح لایه باز تراکت آتلیه و عکاسی ماهرخ در اندازه A5 با کیفیت بالا و رزولیش ۳۰۰dpi ماسب برای چاپ آماده شده است . این فایل کاملا لایه باز بوده و شما عزیزان میتواید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ ویرایشات لازم را انجام دهید.

فونت: B Yekan , B Titr که در بسته موجود است.

طرح لایه باز تراکت آتلیه و عکاسی ماهرخ طرحی بسیار زیبا بوده و هم اکنون مورد توجه تمامی عکاسان و حتی فیلمبردارن حرفای بوده .

دقت و توجه شما را به طراحی زیبای این طرح جلب می کنیم که بسیار حرفه ای طراحی شده است و حرفه ای بودن کار شما را نشان می دهد این طرح به طوری حرفه ای طراحی شده است که شما براحتی می توانید از آن در حوزه و زمینه کاری خود استفاده کنید.

بدون شک مشتریان و مراجعه کنندگان به عکاسی و آتلیه  شما  در زمینه حرفه ی شما بسیار اهمیت می دهند که شما کارتان  را حرفه ای و زیبا انجام دهید

پس اگر در همان نگاه اول تراکت لایه باز حرفه ای شما را ببینند به راحتی می توانند حرفه ای بود و متشخص بودن شما را در زمینه کارتان معلوم می کند بدون شک در نگاه اول کار شما در زمینه حرفه ای بود و با اهمیت بودن کار شما را با نگاه کردن به تراکت  شما می تواند کارتان را قضاوت کند

البته تنها نگاه کردن نمی تواند مشتری برای شما جذب کند بلکه باید کارتان واقعا عالی باشد چون عالی بودن کارتان توسط تراکت تنها ۵۰ درصد از حرفه ای بودن و مزیت های شما در کارتان را نشان می دهد.

دقت کنید که این تراکت را یک بار خریداری کنید و چندین بار از آن استفاده کنید .

هدف ما از طراحی های زیبا تنها به ارمغان آوردن کیفیت و کسب اعتماد شماست

پیش نمایش لایه باز تراکت آتلیه و عکاسی:

طرح لایه باز تراکت آتلیه و عکاسی ماهرخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی این محصول

کاربر ارجمند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده سازنده محصولات می باشد که ممکن است از طریق تیکتینگ ، ایمیل ، تماس تلفنی یا … ارایه گردد بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده گرافیک یاب نمی باشد هر چند تمام سعی ما در پذیرفتن محصول هایی است که استاندارد های لازم را داشته و در تست های فنی گرافیک یاب دارای امتیازات بالا باشند .

بعد از خرید این محصول اطلاعات تماس فروشنده برای شما نمایش داده خواهد شد