گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب | طرح لایه باز | کارت ویزیت | تراکت | دانلود طرح | طرح psd

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

دسته بندی ها

طرح لایه باز استند رول آپ بنر دیجیتال مارکتینگ

طرح لایه باز استند رول آپ بنر دیجیتال مارکتینگ

رول آپ نمایشگاهی یکی از اقلام استندهای نمایشگاهی می باشد که بخاطر زیبایی محبوبیت زیادی در بین عموم کسب کرده است.

از مزیت رول آپ می توان به سبک بودن آن اشاره نمود و همچنین می توانید کمتر از یک دقیقه رول آپ خود را باز و بسته کنید. ساختار رول آپ نمایشگاهی به شکلی است که به راحتی می توانید آن را جا به جا کنید. رول آپ نمایشگاهی در ابعاد و اندازه های مختلف توسط مجموعه استند رسانه طراحی و تولید می شود به همین دلیل قیمت رول آپ نمایشگاهی استند رسانه با سایر رقبا متمایز می باشد.

نکته : بهتر است روی چاپ های رول آپ از روکش PVC استفاده نمایید، استفاده از PVC موجب می شود که چاپی با کیفیت و مقاوم در مقابل گرد و غبار و آب داشته باشید. رول آپ نمایشگاهی از اقلام ارزان قیمت استند نمایشگاهی می باشد که از نظر اقتصادی به صرفه می باشد. شما می توانید به راحتی از رول آپ در فضاهای باز و بسته استفاده نمایید مانند ( سمینارها، نمایشگاه ها، مترو و ….) از دیگر مزیت رول استفاده بهینه از دو طرف رول آپ است که می توانید از دو طرف رول آپ استفاده نمایید. رول آپ این قابلیت را دارد تا بتوانید ارتفاع و عرض را به دلخواه خود تنظیم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 4 =

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + هشت =

پشتیبانی این محصول

کاربر ارجمند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده سازنده محصولات می باشد که ممکن است از طریق تیکتینگ ، ایمیل ، تماس تلفنی یا … ارایه گردد بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده گرافیک یاب نمی باشد هر چند تمام سعی ما در پذیرفتن محصول هایی است که استاندارد های لازم را داشته و در تست های فنی گرافیک یاب دارای امتیازات بالا باشند .

بعد از خرید این محصول اطلاعات تماس فروشنده برای شما نمایش داده خواهد شد

در گرافیک یاب با فروش طرح های خود راحت کسب درآمد کنید.