گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب ، مرجع فایل های گرافیکی

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

دسته بندی ها

طرح خوشنویسی شماره ۵

طرح خوشنویسی شماره 5

طرح خوشنویسی شماره ۵ با کیفیت بسیار بالا، و رزولوشن ۳۹۱۰×۳۲۱۸ آماده شده است. از این فایل می توانید برای طراحی های خودتان استفاده نمایید.

طرح خوشنویسی شماره 5

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی این محصول

کاربر ارجمند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده سازنده محصولات می باشد که ممکن است از طریق تیکتینگ ، ایمیل ، تماس تلفنی یا … ارایه گردد بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده گرافیک یاب نمی باشد هر چند تمام سعی ما در پذیرفتن محصول هایی است که استاندارد های لازم را داشته و در تست های فنی گرافیک یاب دارای امتیازات بالا باشند .

بعد از خرید این محصول اطلاعات تماس فروشنده برای شما نمایش داده خواهد شد

منظور از تاسیس بخش هنرمندان چیست ؟

" هنرمند هر جا رود قدر بیند و بر صدر نشیند "

      فرهنگ مجموعه ای از باورها ، ارزش­ها ، رفتارها و نمادهايي  است که در يک جامعه از گذشته تا به امروز براي تعامل افراد آن جامعه وجود داشته است . بنابراين ، فرهنگ در هر حالتي و براي هر فردي از افراد جامعه وجود دارد و در شئون مختلف زندگي او مؤ ثر و براي حيات جامعه ضروري است . ­آحاد جامعه از بدو تولد در معرض فرهنگ پيرامون خود قرار مي­ گيرند و ابتدا از خانواده و سپس از جامعه تأثير مي­ پذيرند و آموزش مي­ بينند. در اين مسير ، توليدات هنري متنوع در قالب­هاي مختلف که از طريق حواس با مخاطب ارتباط برقرار مي­ نمايند که بخشي از فرآيند فرهنگ­سازي را انجام مي­ دهند. اين آثار از يک سو ، به مخاطب جهت فکري و روش زندگي را القا مي­ کنند و از سوي ديگر، ممکن است باعث توليد ايده­ هاي جديد شوند که اين ايده­ ها هم مي­ توانند در آثار هنري بعدي متجلي گردند.

    در اين فرآيند ما با دو طرف مواجهيم : مخاطب و هنرمند ، اين دو از طريق اثر هنري به هم مرتبط مي شوند. هنرمند در هر وضعيتي ، به جامعه­ اش متعهد است و وظيفه و رسالت خود را در بيان آرزو­ها و آرمان­هاي جامعه و يا مشکلات و مسائل و خواسته­ هاي آن مي­ داند و در مقابل، جامعه هم بایستی به  هنرمند اعتبار  مادي و معنوي داده و به قول سعدي ، او را بر صدر ­نشاند.

      در این بخش ما بر آنیم تا ضمن ارج نهادن به هنرمندان ایران زمین ، به معرفی بیوگرافی و آثار آنان اقدام نموده و از این طریق توشه ای هر چند ناچیز از متعلقات مادی را نصیب آنان نماییم ، چرا که بر این باوریم که  :

" هنرمند بودن به معنای رایگان کارکردن برای دیگران نیست ، چون آنان هم مثل سایرین هزینه هایی دارند که بایستی پرداخت گردد . "

      هنرمندان عزیز آثار خود را برایمان (  گرافیک یاب ) ارسال نمایید تا در کمال افتخار به معرفی بیوگرافی شما و آثارتان بپردازیم و به قول سعدی کاری کنیم که همگی هنرمندان این جامعه ، هر جایی که رفتند قدر ببینند و بر صدر نشینند .