گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب | طرح لایه باز | کارت ویزیت | تراکت | دانلود طرح | طرح psd

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

دسته بندی ها

تقویم لایه باز سال ۹۷

تقویم لایه باز سال 97

تقویم سال ۱۳۹۷ برای نوروز امسال گذاشته ام و وقت زیادی برای این طرح گذاشت ام تا طرحی شیک به وجود بیاید. من برای گزینه پیش فرض لوگوی خود را وارد کرده بودم و شما می توانید لوگوی شرکت یا فروشگاه در آنجا قرار دهید این لوگو به قدری کم رنگ کرده ام که تمام عدد ها نمایان است و برای فرد هیچ مشکلی به وجود نمی آورد به دلیل اینکه طرح کاملا لایه باز است شما می توانید میزان کم رنگی را افزایش و یا کم کنیم.

از حاشیه های کمی در این طرح استفاده شده است و به نظر شما طرحی خلاقانه نیست ولی من عمدا اینکار را انجام داده ام تا شما بتوانید جمله یا نام فروشگابنویسید و من برای این کار فضای مناسبی در اختیار شما قرار داده ام.

فقط مشکلی وجود دارد و آن هم خود ماه ها است که لایه باز نیست به دلیل اینکه من برای این کار وقت محدودی داشته ام و این کار وقت زیادی لازم دارد من ماه ها را دانلود کرده ام ولی بقیه چیز ها لایه باز است.

این طرح داخل فایل زیپ قرار دارد و به همراه عکس و فونت قرار دارد این طرح فقط از ایرا نستعلیق استفاده گردیده است عکس هم برای کسانی است فتوشاپ ندارند و می خواهند فقط از درست خرید کردنشان متلع باشند و به جای ایکه فتوشاپ رو باز کنند خیلی خوب است و اگر هم از این عکس ایستفاده نمی کنید می توانید آن را حذف کنید و اطلاع داشته باشید که زیپ هیجچ پسوردی براش گذاشته نشده است و هیچ وقت و هیچ یک از طرح هایم را هم نمی گذارم چون می دانم که ضروری نیست و چه باشد یا نباشد به حاله من فرقی نمی کند پس نگران دارای پسورد نباشد با تشکر از خریداران عزیز که متن من را خوانده اید.

شایان جعفری(graph)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 9 =

پشتیبانی این محصول

کاربر ارجمند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده سازنده محصولات می باشد که ممکن است از طریق تیکتینگ ، ایمیل ، تماس تلفنی یا … ارایه گردد بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده گرافیک یاب نمی باشد هر چند تمام سعی ما در پذیرفتن محصول هایی است که استاندارد های لازم را داشته و در تست های فنی گرافیک یاب دارای امتیازات بالا باشند .

بعد از خرید این محصول اطلاعات تماس فروشنده برای شما نمایش داده خواهد شد