گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب ، مرجع فایل های گرافیکی

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

دسته بندی ها

تراکت تبلیغی شرکت خدمات کشاورزی و باغداری

تراکت تبلیغی شرکت خدمات کشاورزی و باغداری

اندازه استاندارد و فرمت پی اس دی ، قابلیت چاپ ، بسیار ساده و کاربردی ، در این طرح از فونت های و Btitr-2 Byekan و , mj_sahafa استفاده شده است . ( توجه : در سری فونت های mj برای نوشتن حرف ” ی ” از شیفت + ایکس استفاده نمایید.)

مراکز خدمات کشاورزی با بهره گیری از کارشناسان در زمینه گیاه پزشکی ، زراعت و اصلاح نباتات ، مکانیزاسیون و باغبانی با شعار ( دانش ، سلامت ، کیفیت ) تاسیس می شوند . این مراکز حداکثر تلاش خود را برای برقراری ارتباط تنگاتنگ با کشاورزان و فروشندگان مواد کشاورزی دارند تا بتوانند منافع همه را تامین نمایند و با تهیه سبد کاملی از کالاهای معتبرترین تولیدکنندگان و آماده ارائه خدمات به فعالان بخش کشاورزی۲ به صورت ویژه در اختیار این عزیزان باشند.

 

تراکت تبلیغی شرکت خدمات کشاورزی و باغداری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی این محصول

کاربر ارجمند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده سازنده محصولات می باشد که ممکن است از طریق تیکتینگ ، ایمیل ، تماس تلفنی یا … ارایه گردد بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده گرافیک یاب نمی باشد هر چند تمام سعی ما در پذیرفتن محصول هایی است که استاندارد های لازم را داشته و در تست های فنی گرافیک یاب دارای امتیازات بالا باشند .

بعد از خرید این محصول اطلاعات تماس فروشنده برای شما نمایش داده خواهد شد