با درود و احترام، موقتا فروش فایل در سایت بسته شده. در صورت نیاز ضروری به فایل طرح، لطفا با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید
گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب | طرح لایه باز | کارت ویزیت | تراکت | دانلود طرح | طرح psd

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

دسته بندی ها

بروشور دو لت (پشت و رو ) گلخانه

بروشور دو لت (پشت و رو ) گلخانه

بروشور دو لت (پشت و رو ) گلخانه که درباره گلخانه طراحی شده است و با تم سبز رنگ که یکی از۲ نشانه های طبیعت و گیاهان است. در این بروشور از ۴ عکس با کیفیت که در دایره قرار گرفته شده است با متنی زبا و فونت های زیبا (که درون زیپ قرار دارد)است در بروشور به ۵ فصل یا قسمت تقسیم شده و با خطی کمانی شکل به رنگ سبز، حاشیه موجی به رنگ سبز و …. در این طرح از فونت های از جمله فونت(bnazanin) و(b titr) استفاده گشته است و کار با آن بسیار آسان است در عکس ها یکی توت فرنگی که نشانه میوه های زیبایی که در گلخانه بیرون می آید روش آبیاری که با کیفیت بالای (jpg) دانلود گشته است . فضای کلخانه که چقدر زیبا است.

درحال حاضر خیلی ها برای تبلیغات از بروشور استفاده می کنند جون هم می توانند به صورت گسترده درباره موضوع خود یا محصولشان است و نگران ان نیستند که جا برای توضیحات وجود ندارد.

گرافیک یاب یکی از محبوب ترین سایت های گرافیکی در ایران است و من یکی از کسانی که در گروه طراحی کافه وب کار می کنم خیلی از این موضوع خوشحال هستم و آرزو می کنم که در جشنواره وب و موبایل مقام کسب کنیم آدرس من در گرافیک یاب هست (https://www.graphicyab.com/vendor/shayan12345) و از بقیه طرح هایم دیدن فرمایید یا به پایین صفحه رفته و روی محصولات دیگر از همین فروشنده رفته و از طرح ها دیدن فرمایید.

در طرج برای متفاوت بودن با بقیه بروشور ها از همه زوایا طراحی کرده ام عکس دو تایی تکی و بزرگ به همراه نقطه سبز من خودم از این طرح خیلی راضی هستم و تصمیم گرفتم چاپ کنم در صورت اینکه بتوانم به شما نشان می دهم که چطور این طرح وقتی چاپ شد زیبا است برای شما خردار های غزیز آرزوی موفقیت می کنم.

شایان جعفری(graph)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 6 =

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − دو =

پشتیبانی این محصول

کاربر ارجمند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده سازنده محصولات می باشد که ممکن است از طریق تیکتینگ ، ایمیل ، تماس تلفنی یا … ارایه گردد بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده گرافیک یاب نمی باشد هر چند تمام سعی ما در پذیرفتن محصول هایی است که استاندارد های لازم را داشته و در تست های فنی گرافیک یاب دارای امتیازات بالا باشند .

بعد از خرید این محصول اطلاعات تماس فروشنده برای شما نمایش داده خواهد شد