گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب ، مرجع فایل های گرافیکی

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

دسته بندی ها

کارت ویزیت عکاسی و آتلیه

کارت ویزیت عکاسی و آتلیه

کارت ویزیت عکاسی و آتلیه با طراحی زیبا و شیک در اندازه استاندارد و با رزولوشن ۳۰۰dpi مناسب برای چاپ آماده شده است. این فایل کاملا لایه باز بوده و قابل ویرایش آسان تمامی لایه ها و تغییر رنگ و متن با استفاده از برنامه فتوشاپ است.

طرح کارت ویزیت لایه باز عکاسی و آتلیه طرحی بسیار زیبا بوده و هم اکنون مورد توجه تمامی عکاسان و حتی فیلمبردارن حرفای بوده .

دقت و توجه شما را به طراحی زیبای این طرح جلب می کنیم که بسیار حرفه ای طراحی شده است و حرفه ای بودن کار شما را نشان می دهد این طرح به طوری حرفه ای طراحی شده است که شما براحتی می توانید از آن در حوزه و زمینه کاری خود استفاده کنید.

بدون شک مشتریان و مراجعه کنندگان به عکاسی و آتلیه شما در زمینه حرفه ی شما بسیار اهمیت می دهند که شما کارتان را حرفه ای و زیبا انجام دهید

پس اگر در همان نگاه اول کارت ویزیت حرفه ای شما را ببینند به راحتی می توانند حرفه ای بود و متشخص بودن شما را در زمینه کارتان معلوم می کند بدون شک در نگاه اول کار شما در زمینه حرفه ای بود و با اهمیت بودن کار شما را با نگاه کردن به کارت ویزیت شما می تواند کارتان را قضاوت کند

البته تنها نگاه کردن نمی تواند مشتری برای شما جذب کند بلکه باید کارتان واقعا عالی باشد چون عالی بودن کارتان توسط کارت ویزیت تنها ۵۰ درصد از حرفه ای بودن و مزیت های شما در کارتان را نشان می دهد.

دقت کنید که این کارت را یک بار خریداری کنید و چندین بار از آن استفاده کنید .

هدف ما از طراحی های زیبا تنها به ارمغان آوردن کیفیت و کسب اعتماد شماست.

پیش نمایش طرح کارت ویزیت عکاسی و آتلیه جالب و دیدنی :

کارت ویزیت عکاسی و آتلیه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی این محصول

کاربر ارجمند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده سازنده محصولات می باشد که ممکن است از طریق تیکتینگ ، ایمیل ، تماس تلفنی یا … ارایه گردد بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده گرافیک یاب نمی باشد هر چند تمام سعی ما در پذیرفتن محصول هایی است که استاندارد های لازم را داشته و در تست های فنی گرافیک یاب دارای امتیازات بالا باشند .

بعد از خرید این محصول اطلاعات تماس فروشنده برای شما نمایش داده خواهد شد