گرافیک یاب graphicyab

گرافیک یاب ، مرجع فایل های گرافیکی

لایه باز کارت شناسایی، کارت ویزیت، کارت گارانتی، حکم قهرمانی، گواهی نامه پایان دوره، تقدیر نامه، دعوت نامه، تصاویر با کیفیت و…

طرح خوشنویسی شماره ۵

طرح خوشنویسی شماره 5

طرح خوشنویسی شماره ۵ با کیفیت بسیار بالا، و رزولوشن ۳۹۱۰×۳۲۱۸ آماده شده است. از این فایل می توانید برای طراحی های خودتان استفاده نمایید.

طرح خوشنویسی شماره 5

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی این محصول

کاربر ارجمند پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده سازنده محصولات می باشد که ممکن است از طریق تیکتینگ ، ایمیل ، تماس تلفنی یا … ارایه گردد بر این اساس اشکالات و عدم هماهنگی های احتمالی به عهده گرافیک یاب نمی باشد هر چند تمام سعی ما در پذیرفتن محصول هایی است که استاندارد های لازم را داشته و در تست های فنی گرافیک یاب دارای امتیازات بالا باشند .

بعد از خرید این محصول اطلاعات تماس فروشنده برای شما نمایش داده خواهد شد

منظور از تاسیس بخش هنرمندان چیست ؟

" هنرمند هر جا رود قدر بیند و بر صدر نشیند "

      فرهنگ مجموعه ای از باورها ، ارزش­ها ، رفتارها و نمادهايي  است که در يک جامعه از گذشته تا به امروز براي تعامل افراد آن جامعه وجود داشته است . بنابراين ، فرهنگ در هر حالتي و براي هر فردي از افراد جامعه وجود دارد و در شئون مختلف زندگي او مؤ ثر و براي حيات جامعه ضروري است . ­آحاد جامعه از بدو تولد در معرض فرهنگ پيرامون خود قرار مي­ گيرند و ابتدا از خانواده و سپس از جامعه تأثير مي­ پذيرند و آموزش مي­ بينند. در اين مسير ، توليدات هنري متنوع در قالب­هاي مختلف که از طريق حواس با مخاطب ارتباط برقرار مي­ نمايند که بخشي از فرآيند فرهنگ­سازي را انجام مي­ دهند. اين آثار از يک سو ، به مخاطب جهت فکري و روش زندگي را القا مي­ کنند و از سوي ديگر، ممکن است باعث توليد ايده­ هاي جديد شوند که اين ايده­ ها هم مي­ توانند در آثار هنري بعدي متجلي گردند.

    در اين فرآيند ما با دو طرف مواجهيم : مخاطب و هنرمند ، اين دو از طريق اثر هنري به هم مرتبط مي شوند. هنرمند در هر وضعيتي ، به جامعه­ اش متعهد است و وظيفه و رسالت خود را در بيان آرزو­ها و آرمان­هاي جامعه و يا مشکلات و مسائل و خواسته­ هاي آن مي­ داند و در مقابل، جامعه هم بایستی به  هنرمند اعتبار  مادي و معنوي داده و به قول سعدي ، او را بر صدر ­نشاند.

      در این بخش ما بر آنیم تا ضمن ارج نهادن به هنرمندان ایران زمین ، به معرفی بیوگرافی و آثار آنان اقدام نموده و از این طریق توشه ای هر چند ناچیز از متعلقات مادی را نصیب آنان نماییم ، چرا که بر این باوریم که  :

" هنرمند بودن به معنای رایگان کارکردن برای دیگران نیست ، چون آنان هم مثل سایرین هزینه هایی دارند که بایستی پرداخت گردد . "

      هنرمندان عزیز آثار خود را برایمان (  گرافیک یاب ) ارسال نمایید تا در کمال افتخار به معرفی بیوگرافی شما و آثارتان بپردازیم و به قول سعدی کاری کنیم که همگی هنرمندان این جامعه ، هر جایی که رفتند قدر ببینند و بر صدر نشینند .